Logo

आकाश र पुजाको यस्तो अवतार (हेर्नुहोस् फोटोफिचर)Spread the love

पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेको जोडी हो आकाश श्रेष्ठ र पुजा शर्मा । उनीहरू सुदर्शन थापाले निर्देशन गरेको चलचित्र “राम काहानी” बाट एउटै पर्दामा काम गर्ने मौका पाएका थिए भने उनीहरूको जोडीलाई दर्शकले अत्यन्तै रुचाएका थिए भने चलचित्र सुपरहिट भैसकेको छ ।

फेरी निर्देशक सुदर्शन थापाले निर्देशन गर्न लागेको चलचित्र ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’मा पनि उनले ‘रामकहानी’ कै जोडी आकाश श्रेष्ठ र पूजा शर्मा दोहोर्‍याएका छन्  भने चलचित्र ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’को धमाधम छायांकन भैईराको बेला उनीहरुलाई अर्को चलचित्र ‘पोइ परो काले ‘मा पनि एउटै पर्दामा देखिने भएका छन् ।

 

उनीहरुले चलचित्र ‘पोइ परो काले ‘मा महँगो पारिश्रमिक लिएका छन् । आकाशले १८ लाख र पुजाले २० लाख लिएको हल्ला बाहिरिएको छ । यो जोडी ब्याक टु ब्याक चर्चामा कहिले पारिश्रमिक र कहिले चलचित्रको बिषयमा चर्चामा आईरहेका छन् ।

यो जोडीले अभिनय गरेको म्युजिक भिडियो ‘के गर्ने के गर्ने ‘ बोलको गीत ४ दिन अगाडी रिलिज भएको थियो । भिडियोमा आकाश र पुजा फिचर्ड रहेका छन् ।

(हेर्नुहोस् फोटोफिचर)

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्