Logo

चलचित्र ‘कुम्भ करण’ र ‘काउसो’ भिडन्त,कस्ले मार्ला बाजी ? (हेर्नुहोस् ट्रेलर)Spread the love

दुई चलचित्र ‘कुम्भ करण’ र ‘काउसो’को आज ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । दुबै चलचित्र यहि जेठ १७ गतेबाट प्रदर्शन हुँदै छन् तर कस्ले मार्ला बाजी हेर्न बाँकी नै छ ।

चलचित्र ‘कुम्भ करण’

चलचित्र ‘कुम्भ करण’ लाई दीपक वलीले निर्देशन गरेका हुन्।

चलचित्रको मुख्य भूमिकामा गौरव पहाडी, निशा अधिकारी ,भोलाराज सापकोटा, अभय बराल, प्रमोद अग्रहरी, आकाश पल, कुलदिप अधिकारी, कमल गाउले, प्रतिभा छेत्री लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ। चित्र बहादुर घर्ति मगर र क्षितिज बस्नेतले निर्माण गरेको चलचित्रलाई गिर प्रसाद घर्ति मगर र विजय श्रेठ सह-निर्माता रहेका छन् ।

चलचित्रमा रोली र चुपनिधि रिजाम ओल (अरुण) कार्यकारी निर्माता रहेका छन् । सुनिल बस्सेलले कोरियोग्राफी गरेका हुन् । हरि घले लामाले छायाँकन गरेको चलचित्रलाई मिलन श्रेष्ठले सम्पादन गरेका छन् । चलचित्र ‘कुम्भ करण’ यहि जेष्ठ १७ गतेबाट देशभर प्रदर्शन हुँदैछ ।

ट्रेलर हेर्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस्:

https://youtu.be/oIs1K5Tov04

चलचित्र “काउसो”

चलचित्र “काउसो” को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । चलचित्रमा नायक सविन श्रेष्ठ प्रहरीको भुमिकामा रहेका छन् ।


चलचित्रको मुख्य भूमिकामा नायक सविन श्रेष्ठ, अर्जुन गुरुङ, अनु पराजुली, रामचन्द्र अधिकारी, सुरेन्द्र अधिकारी, नविन आचार्य लगायतका कलाकारहरुकोे अभिनय छ ।चलचित्रलाई तिमल्सिना ज्याक र भगवान खत्रीले निर्माण गरेको चलचित्रमा अन्चिला केसी कार्यकारी निर्माता रहेकी छिन्।

चलचीत्रमा विकास चौधरीले संगीत भरेका छन् । रामेश्वर हुमागाइँले छायांकन गरेको चलचित्रलाई नविन निरौलाले सम्पादन गरेका छन् ।चलचित्रलाई मदन घिमिरेकोको नै कथा र निर्देशन गरेका छन् । चलचित्र यहि जेठ १७ गतेबाट रिलिज हुँदैछ ।

ट्रेलर हेर्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस्:

https://youtu.be/FRTKlMUOmi0

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्