Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३५२,२२७
संक्रमित
५,६८५,९३८
निको भएका
२,४३०,७८६
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
८८६
निको भएका
१८३

यस्तो मन्दिर जहाँ पुरुषहरु मात्र जान मिल्नेहामीहरु सबै जना मन्दिर जान्छौं र मन्दिर प्रायजसो सधै खुल्ला हुन्छ । तर यस्तो मन्दिर पनि छ जहाँ वर्षको एक दिन चैते दशैँको नवमीको बिहान ४ देखि ९ बजेसम्म मात्र यो मन्दिर खुल्ला हुन्छ । यो मन्दिर हाम्रो छिमेकी देश भारतमा रहेको छ ।

उक्त मन्दिर छत्तिसगढ प्रान्तको गरियाबन्द जिल्लाा रहेको निरई माता मन्दिर पहाडी इलाकामा रहेको छ ।अझ अच्म्मको कुरा के छ भने यो मन्दिरमा मात्र पुरुषहरु जान पाउछन महिलाहरु जान पाउदैनन । साथै महिलाहरुले त्यो मन्दिरको प्रसाद खान पनि खान मिल्दैनन् ।

यो देवी मन्दिरमा केवल नरिवल र अगरबत्ती मात्र चढाइन्छ ।यहाँको स्थानीयहरुका अनुसार चैत्र नवरात्रीमा सो मन्दिरमा आफै ज्योति बल्ने र नवरात्रि भरि बलिरहन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्