Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
४२७
संक्रमित
६५,२७६
निको भएका
४७,२३८

इंग्ल्यान्ड ओडीआई सिरिज क्लिन स्विप गर्न सफल६ जेठ, काठमाडौं । आईतबार राति भएको पाँचौ खेलमा ५४ रनले पाकिस्तानलाई पराजित गर्दै पाँच खेलको ओडीआई सिरिज घरेलु टोली इंग्ल्यान्डले ४-० ले जित दर्ता गर्दै सिरिज क्लिन स्विप गर्न सफल भएको छ ।

३ सय ५२ रनको विशाल विजयी लक्ष्य पछ्याएको पाकिस्तान ४६.५ ओभरमा अल आउट हुँदै २ सय ९७ रनमा समेटियो । पाकिस्तानका लागि कप्तान सरफराज अहमिदले ९७ रनको योगदान गरे पनि टोली हारबाट बच्न सकेन। मिडिल अडरका बाबर आजमले ८३ बलमा ९ चौका र १ छक्का प्रहार गर्दै ८० रन बनाउन बाहेक अन्य कुनै पनि खेलाडीले राम्रो प्रर्दशन गर्न सकेनन् ।

इंग्ल्यान्डका लागि क्रिस वोक्सले १० ओभरमा २ मेडन सहित ५४ रन खर्चेर ५ विकेट लिए । आदिल राशिदले २ र डेविड विल्लीले १ विकेट लिए ।

त्यसअघि टस जितेर पहिला ब्याटिङ रोजेको इंग्ल्यान्डले निर्धारित ५० ओभरमा ९ विकेटको नोक्सानीमा ३ सय ५१ रन बनाएको थियो। इंग्ल्यान्डका लागि कप्तान ओइन मोर्गनले ६४ बलको सामना गर्दै ७६ रनको उत्कृष्ट योगदान दिए । त्यस्तै, जो रुटले ७३ बलमा ८४ रन बनाए । इंग्ल्यान्डका लागि अन्य जेम्स भिन्स ३३, जोनी बेयरस्टो ३२, जस बटलर ३४, बेन स्टोक्स २१, क्रिस वोक्स १३ र डेविड विल्ली १४ रनमा आउट भए । टम कुरन १५ बलमा २९ रनमा अविजित रहे ।

पाकिस्तानका लागि शाहिन शाह अफ्रिदीले १० ओभरमा ८२ रन खर्चेर ४ विकेट हात पारे । त्यस्तै ईमाद वासिमले ३ विकेट तथा मोहम्मद हुसैन र हसन अलीले समान १ विकेट लिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्