Logo

बलिउडकी चर्चित अभिनेत्री सोनम कपुर (फोटोफिचर)Spread the love

बलिउडकी चर्चित अभिनेत्री हुन् सोनम कपुर । उनले चलचित्र ‘ सांवरिया’ मा रणबीर कपूरसँग भारतीय चलचित्रमा पाइला टेकेकी थिइन् । उक्त चलचित्रले बक्स अफिसमा तहल्का पिटेको थियो । सोनमले यस चलचित्र मार्फत फिल्मफेयर बेस्ट फिमेलडेब्यु अवार्ड पाएकी थिइन् ।

उनी चलचित्र क्षेत्रमा आउनु भन्दा पहिलानै चर्चामा थिइन् किनभने उनी बलिउडका सुपर स्टार अभिनेता अनिल कपुरकी छोरी हुन् । उनीले चलचित्र ‘सांवरिया’ खेली सकेपछि उनको चर्चा परिचर्चा अझ चुलिएको छ । उनको अभिनय र सुन्दरतालाई दर्शकले अत्याधिक रुचाएका छन् ।

उनी कहिले बिहेको बिषय त, कहिले उनको सुन्दरताको बिषयले भारतीय मिडिया र सामाजिक संझालमा भाइरल भइरहेकी हुन्छिन् । सोनम नयाँ दिल्लीका व्यापारी आनन्द आहुजासँग २०१८ मे ८ मा बिहेको बन्धनमा बाँधिएकी छिन् ।

उनीले अभिनय गरेका चलचित्र ‘दिल्ली ६’ (२००९) ,’आयशा’ , ‘आई हेट लव स्टोरी’ (२०१०), ‘थैंक यू’ , ‘मौसम’ (२०११) र चलचित्र ‘प्रेम रतन धन पायो’ (२०१५)राम्रो चलेका चलचित्र हुन् । सोनम प्रेम रतन धन पायोमा सुपर स्टार सलमान खानसँग दमदार अभिनय गरेर दर्शको मन मुटुमा बसेकी थिइन् भने चलचित्रले विश्वभर हंगामा मच्याएको थियो ।

हेर्नुहोस् फोटोफिचर :

प्रतिक्रिया दिनुहोस्