Logo

कोपा अमेरिकाका लागि सुआरेज उरुग्वेको टोलीमा समावेशSpread the love

१७ जेठ, काठमाडौं । क्याटलान क्लब बार्सिलोनाका स्टार स्ट्राइकार लुइस सुआरेज आसन्न कोपा अमेरिकाका लागि उरुग्वेको अन्तिम २३ सदस्यीय टोलीमा परेका छन् ।

उनी घुँडाको चोटले गर्दा नै टिममा पर्नेमा आशंका रहेको थियो । तर, प्रशिक्षक ओस्कार टावारेजले सुआरेजलाई समावेश गदै २३ सदस्यीय टोली तयार गरेका हुन् । सुआरेजले चोटकै कारण भ्यालेन्सियाविरुद्धको कोपा डेल रेको फाइनल खेल गुमाएका थिए ।

उरुग्वेले कोपा अमेरिका कप अघि पानमासँग मैत्रीपुर्ण खेल खेल्दैछ ।

उरुग्वेको टोली :
मार्टिन कामपाना, फर्नान्डो मुसलेरा, मार्टिन सिल्भा, मार्टिन कासेरेस, सेवास्टियन कोएटेस, जोसे जिमिनेज, डिएगो गोडिन, मार्सेलो सराच्ची, जियोर्जियन, रोड्रिगो बेन्टानकर, जियोभानी गोन्जालेज, डिएगो लाजल्ट, निकोलस रोडेरो, नाहीथन नान्डेज, गास्टन पेरेरियो, लुकास टोरेरा, फेडरिको भालभार्डे, म्याटियस भेसिनो, इडिन्सन काभानी, म्याक्सी गोमेज, जोनाथन रोड्रिग्वेज, क्रिस्टियन स्टुआनी र लुइस स्वारेज ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्