Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३८२,४८४
संक्रमित
६,४५२,७०३
निको भएका
३,०६७,६८१
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
२३००
निको भएका
२७८

डेनमार्कको पहिलो जित२८ जेठ, काठमाडौं ।युरोकप छनोट अन्तर्गत डेनमार्कले जर्जियालाई ५–१ ले पराजित गरेको छ। घरेलु मैदानमा डेनमार्कलाई फराकिलो जित दिलाउन कास्पर डोलवर्गले २ तथा क्रिस्टियन इरिक्सन, युस्सुफ पौलसेन र मार्टिन ब्रेथवेटले समान १ गोल गरे । सावा लोभझानीडिजले एक गोल फर्काए ।

१३औं मिनेटमा कास्परले डेनमार्कलाई सुरुवाती अग्रता दिलाए । सावाले २५औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काए । ३०औं मिनेटमा क्रिस्टियन इरिक्सनले पेनाल्टीमा गोल गर्दै डेनमार्कलाई २–१ को अग्रता दिलाए ।

६३औं मिनेटमा कास्परले गोल गर्दा डेनमार्क खेलमा ३–१ ले अघि बढ्यो । ७३औं मिनेटमा युस्सुफले गोल गर्दै फराकिलो जिततर्फ टोलीलाई लगे। इन्ज्युरी समयको तेस्रो मिनेटमा मार्टिनले गोल गर्दै डेनमार्कलाई ५–१ को फराकिलो जित दिलाए ।

जितसँगै डेनमार्क समूह ‘डी’ मा ५ अंक जोड्दै दोस्रो स्थान उक्लिएको छ । जर्जिया भने ३ अंक जोडेर चौथो स्थानमा छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्