Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
६०,३७९
संक्रमित
११,३३,४५३
निको भएका
२,३६,०००
नेपालमा कोरोना भाइरस
संक्रमित
निको भएका

राजधानीमा स्कुलवाट फर्किदै गर्दा एउटी छात्रा परिन् सडकको खाल्डोमा (भिडियोसहित)काठमाडौंमा शुक्रबार दिउँसो मुसलधारे वर्षा भयो । वर्षासँगै सडक खोला बन्यो । विद्यालय छुट्टी हुने समयमै भएको वर्षाले विद्यार्थीलाई घर फर्कन निकै समस्या भयो ।  पानीमा भिज्दै गन्तव्यतर्फ गइरहेका स्कूले विद्यार्थी निकै समस्यामा थिए । काठमाडौंको सामाखुशी सडकमा पानीले नदेखिएपछि एउटी छात्रा खाल्डोमा पसिन् । जुन भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेको छ ।

मेलम्चीको पाइपलाईन विस्तारको लागि खनिएका खाल्डा र सडकविस्तारले अधिकांस स्थानको ढलहरु पुरिएका छन् भने सडक पोखरी जस्तै हुने गरेको छ । ठूलो पानी परेसँगै बाटो होकी खोलो छुट्यानै गाह्रो समेत हुने गरेको छ ।सडकमा मान्छे नै छिर्ने खाल्डोको पनि वेवास्ता गरेर काम नहुनु निकै दुःखद कुरा हो ।

हेर्नुहोस् भिडियो:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्