Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५६३,५९८
संक्रमित
१२,६५७,८२२
निको भएका
७,३८८,५७८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३८
संक्रमित
१६७१९
निको भएका
८४४२

गृहमन्त्री थापाको अभिव्यक्ति प्रति सांसद कँडेलको आपत्ति२८ साउन, काठमाडौँ l गृहमन्त्री राम बहादुर थापाको ‘निर्मला प्रकरण यसअघि पनि थिए, आज पनि छ र भोलि पनि केही समय रहन्छ’ भन्ने अभिव्यक्ति प्रति प्रमुख विपक्षी नेपाली काँग्रेसले आपत्ति जनाएको छ ।

आज संसद्को विशेष समयमा बोल्दै काँग्रेस सांसद देवेन्द्रराज कँडेलले गृहमन्त्री थापाको अभिव्यक्तिमा आपत्ति जनाएका हुन् । गृहमन्त्री थापाले गएको सात गते सार्वजनिक रूपमा निर्मला प्रकरण हिजो पनि थिए, आज पनि छ र भोलि पनि केही समय रहन्छ भनेका थिए ।

सांसद कँडेलले अभिव्यक्ति फिर्ता लिन गृहमन्त्रीसँग माग गरे । उनले भने, ‘यदि गृहमन्त्रीको यही ठहर हो भने तपाईँको घर परिवारमा यस्तो भएको भए यही भन्नुहुन्थ्यो ? त्यसैले गृहमन्त्रीले अभिव्यक्ति फिर्ता लिनुपर्छ भन्ने मेरो माग छ ।’

सांसद कँडेलले निर्मला प्रकरण नमिता–सुनिता काण्ड जस्तै भएको भन्दै त्यस बेला श्रीपेचको आडमा र अहिले विना श्रीपेचका सिंहदरबारका जनप्रतिनिधिले घटना घटाएको दाबी गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्