Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५६३,५९८
संक्रमित
१२,६५७,८२२
निको भएका
७,३८८,५७८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३८
संक्रमित
१६७१९
निको भएका
८४४२

बहुप्रतिक्षित चलचित्र ‘पासवर्ड’को ट्रेलर सार्वजनिक (हेर्नुहोस् ट्रेलर)पछिल्लो समय चलचित्र ‘पासवर्ड’ ले चर्चा नै चर्चा बटुलेको छ । किन भने बलिउडकी चर्चित अभिनेत्री सन्नी लियोनीले उक्त चलचित्रमा आइटम डान्स गरेकी छिन् । सन्नीले आइटम डान्स गरेका कारण यो चलचित्र लामो समयदेखी दर्शकको प्रतीक्षामा रहेको छ । बहुप्रतिक्षित चलचित्र ‘पासवर्ड’को ट्रेलर युट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।

चलचित्रको मुख्य भूमिकामा नायक अनुपविक्रम शाही, विक्रम जोशी, वुद्दि तामाङ, रविन्द्र झा, धिरेन शाक्य, प्रविण खतिवडा,लिजा सुनार, छुल्ठिम गुरुङ, परि राना लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छन् । नायिका सन्नीले पनि चलचित्रमा फिचर्ड रहेको खुल्न आएको छ ।

सौरभ लामाद्वारा छायाङ्कन गरेको चलचित्रलाई विक्रम जोशी, हिरल जोशी र अमित बस्नेतले निर्माण गरेका हुन् । यो चलचित्र बलिउडकी चर्चित अभिनेत्री सन्नीले आइटम डान्स गरेको कारण दर्शक श्रोताको मन जिन्ने विश्वास गरेको निर्देशक सम्राट बस्नेतले बताएका छन् । चलचित्र यही भदौ २७ गते बाट देशभर प्रदर्शनमा हुँदैछ ।

ट्रेलर हेर्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस्:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्