Logo

चिदम्बरमलाई जमानतमा रिहा गर्न अदालतद्वारा अस्वीकारSpread the love

९ भाद्र, नयाँ दिल्ली – भारतका पुर्व अर्थमन्त्री पि चिदम्बरमलाई जमानतमा रिहा गर्न भारतीय अदालतले अस्विकार गरेको छ । भ्रष्टाचार सम्बन्धि मुद्धामा अनुसन्धानका लागि पक्राउ परेका चिदम्बरमलाई सोमबार रिहा गर्न अदालतले अस्वीकार गरेको हो ।

यससँगै हिरासतबाट मुक्त हुन चिदम्बरमले गरेको प्रयास असफल भएको छ । केन्द्रीय अनुसन्धान विभाग (सिआईबी)ले सोधपुछका लागि भन्दै केही दिन अगाडि उनलाई पक्राउ गरेको थियो । उनलाई अघिल्लो हप्ता पाँच दिनका लागि थुनामा राखेर अनुसन्धान गर्ने आदेश अदालतले दिएको थियो ।

उनि भारतीय काङ्ग्रेसको नेतृत्वको सरकारमा भारतको गृहमन्त्री बनेका थिए । सञ्चार सेवासम्बन्धि एउटा परियोजनामा अनियमितता गरेको आरोप उनिमाथि लगाइएको छ ।

उनि भारतको प्रमुख विपक्षी दल भारतीय राष्ट्रिय काङ्ग्रेसका वरिष्ठ नेता र बहालवाला सांसद पनि हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्