Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३७७,४०४
संक्रमित
६,३६५,४७३
निको भएका
२,९०३,४१८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
१८११
निको भएका
२२१

चलचित्र ‘चपली हाइट ३’मा स्वस्तिमा अनुबन्धित !पछिल्लो समय चर्चा नै चर्चा बटुलेकी नायिका हुन्-स्वस्तिमा खड्का । पछिल्लो समय स्वस्तिमालाई लियर फिल्म बनाउने निर्देशकको चासो नै बनेको छ । निकेश खड्काले निर्देशन गर्न लागेको चलचित्र ‘चपली हाइट ३’ नायिका स्वस्तिमा खड्का अनुबन्धित भएकी छिन् ।

‘चपली हाइट’ र ‘चपली हाइट २’ लाई दर्शकले अत्यधिक रुचाएकाले उक्त चलचित्रको तेस्रो सिरिज ‘चपली हाइट ३’ निर्माण गरेको निर्देशक निकेश खड्काले बताएका छन् ।

चलचित्रलाई अर्जुन कुमारले निर्माण गर्ने भएका छन् । अर्जुन र निकेशले यस चलचित्र भन्दा पहिला पनि चलचित्र ‘फाटेको जुत्ता’मा सहकार्य गरेका थिए । चलचित्र निर्माण हुने पक्का भएता पनि अहिले सम्म नायिका स्वस्तिमा खड्का मात्र पक्का भएकी छिन् भने नायिका स्वस्तिमा खड्काले चलचित्रको कथा आफूलाई मन परेको पनि बताएकी छिन् । निर्माण टिमले अन्य कलाकारको नाम खुलाएको छैन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्