Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,५११,७२६
संक्रमित
६५,५२८,१३३
निको भएका
४५,३७१,०७३
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,५५१
संक्रमित
२३७,५८९
निको भएका
२२०,२७२

कप्तान अंशुमानले हङकङ क्रिकेट टोलीबाट क्रिकेट नखेल्ने२६ भदौ, काठमाडौं । हङकङ क्रिकेट टोलीका कप्तान अंशुमान रथले हङकङबाट खेल नखेल्ने भएका छन् । इमार्जिङ क्रिकेटका अनुसार अंशुमान अब हङकङको राष्ट्रिय जर्सीमा देखिने छैनन् ।

२०२० मा आयोजना हुने टी–२० विश्वकप क्रिकेटको ग्लोबल छनोटको लागि हङकङले टोलीको घोषणा गर्दा रथ छैनन् । उनले १८ एक दिवसीय खेल खेलेका छन् । त्यस्तै, टी–२० अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटमा भने उनले २० खेल खेलेका छन्।

भारतीय खेलाडी अंशुमान रथले अब भारतीय क्रिकेटर भएर खेल्ने चाहना रहेको बताएका छन् । त्यस्तै, आफुलाई यो स्थानसम्म ल्याएको भन्दै खेलाडी, टिम, स्टाफ सबैलाई धन्यवाद ब्यक्त गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्