Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,९७०,०९५
संक्रमित
९२,००९,५०३
निको भएका
६५,८२१,८६९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,९३२
संक्रमित
२६५,६९८
निको भएका
२५९,३५८

नेपाली महिला राष्ट्रिय फुटबल टोली आठौं पटक फाइनलमा पुगेर उपाधिविहिन२६ भदौ, काठमाडौं । किर्गिस्तानमा जारी नादेझ्दा कपको फाइनलमा नेपाली महिला राष्ट्रिय फुटबल टोली पराजित हुँदै उपविजेता बनेको छ । नेपाल उपाधि भिडन्तमा उज्बेकिस्तानसँग ३-२ ले पराजित भयो ।

३९औं मिनेटमा काराचिक ल्युडमिलाले गोल गर्दै उज्वेकिस्तालाई अग्रता दिलाएकी थिइन्। यसअघि ५५औं मिनेटमा २ दोस्रो गोल खाएको नेपाली रक्षापं‌क्तिमा सम्हालिन नसक्दा त्यसकाे ९ मिनेट नबित्दै तेस्रो गोल खाएको थियो।

इन्ज्युरी समयको पहिलो मिनेटमा सावित्राले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै नेपाललाई खेलमा फर्काएकी थिइन् । तर थप समयमा गोल हुन नसक्दा नेपाल उपविजेतामा सिमित भएको हो ।

नेपाल यो हारसँगै आठौं पटक फाइनलमा पुगेर उपाधिविहिन बनेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्