Logo

“रामकृष्ण ढकाललाई गाली गर्नेहरु भेडा हुन ।”Spread the love

विकास अर्याल ,भदौ ११, काठमाडौं – सल्लेरी खबर

 

 

 

 

 

 

 

 

निशान भट्टराई र प्रताप दासलाई मात्रै भोट मागेको भन्दै सामाजिक संजालमा रामकृष्ण ढकाललाई गालीको बर्षा भएको थियो । तर त्यस्को लगत्तै सामजिक सन्जालहरुमा धेरैले रामकृष्ण ढकालको को प्रशन्सा समेत गरेका छन । धेरैले उनले भनेको कुरा सही भएको र उनि आफुलाई लागेको कुरा व्यक्त गर्न पाउनु ठुलो कुरा नभएको बताएका छन । जसले पनि आफ्नो मनमा लागेको आफ्नो बिचार भन्न जसले पनि पाउनु पर्छ भन्ने उनिहरुको बुझाइ छ । मनको कुरा भन्न पाउनु पर्छ तर रामकृष्ण ढकालले मन को कुरा गर्दा जातिय मुद्दामा मुछिएको र उनलाई नराम्रो बनाईएको धेरैको गुनासो छ ।

फेसबुकमा गणेश तिमील्सिना भन्छन :

“राम​कृष्ण​ ढ​काल​ प​नि नेपालि ताराको ज​ज​ भ​एका थिए, उनि नेपालि संगित​का ध​रोह​र​ हुन​ ।  कोस​ले कस्त्तो गाउँछ​ भ​नेर​ बाहिर​बाट​ स​बैले नियालेका छ​न। राम्रोलाई राम्रो भ​न्न​ स​क्नु प​र्छ​।  ज​ज​ ग​र्ने आधार​ धेरै हुन्छ​न्, तिनै आधार​मा राम्रो, न​ राम्रो छुट्याएका हुन​।  Lyrics  बिगारेर​ गित​ गाउनेलाई राम्रो भ​नेन​न्,अनि दुनियाको टाउको दुख्यो याहाँ । अन्धो भ​क्त​ भ​एर​ काम​ छैन​, राम्रोलाई स​बैले स्विकार्न​ स​क्नु प​र्छ​ ।

समाजिक सन्जालहरुमा नेपालीहरु अबुझ रहेका र मुल्यान्कन गर्न नसक्ने भएकाले भेडा को सङ्या पाएका छन ।

हेर्नुहोस सामाजिक सन्जालहरुमा भेटिएका प्रतिकृयाहरु ।

 

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्