Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३७७,४०४
संक्रमित
६,३६५,४७३
निको भएका
२,९०३,४१८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
१८११
निको भएका
२२१

सेनाका हवल्दारसँगकाे अनैतिक सम्बन्धका कारण आफ्नै श्रीमानको हत्या !५ असाेज, काठमाडाैं । पश्चिम नवलपरासीकी एक महिलाले प्रेमीसँग मिलेर श्रीमानको हत्या गरेकी छन् । नेपाली सेनाको हवल्दारसँग नाजायज सम्बन्ध राखेकी महिलाले उक्त सम्बन्ध जोगाउन उनकै (सेनाको हवल्दार) सहयोगमा श्रीमानको हत्या गरेकी हुन् ।

 

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक लालमणि आचार्यका अनुसार,  मिलेमतोमा श्रीमानकाे हत्या गरेकाे आराेपमा मृतककी श्रीमती ३५ वर्षीया सरस्वती पोखरेल र कालीध्वज गण परासीमा नेपाली सेनाका हवल्दारमा कार्यरत बमबहादुर घर्ती पक्राउ परेका छन् ।

१५ दिनदेखि बेपत्ता भएका रामग्राम नगरपालिका–३ घोडपाली निवासी ४१ वर्षीय तारा भनेर चिनिने रवीन्द्रप्रसाद पाण्डेयको खोजतलासको क्रममा शुक्रबार घरछेउकै हरिसुशील आधारभूत विद्यालयको सेफ्टीट्याङ्कीमा पाण्डेकाे शव सडेको अवस्थामा फेला परेका थियाे ।

घर्तीसँगकाे सम्बन्ध लुकाउन खोज्दा उनले आफ्नै श्रीमानको हत्या गरेको प्रहरीकाे प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ । हत्यामा संलग्न रहेका उनीहरु विरुद्ध किटानी जाहेरी दर्ता भएको तथा अदालतबाट पक्राउ आदेश समेत प्राप्त भएकाे छ । उनीहरुविरुद्ध थप अनुसन्धान शुरु भइरहेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले जनाएकाे छ ।

पछिल्लाे समयमा नेपाली समाजमा यस्ता आपराधिक घटनाहरू दिन प्रतिदिन बढ्दै गएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्