Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७४७,२५८
संक्रमित
२०,८०६,९६१
निको भएका
१३,७०६,६८५
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९६
संक्रमित
२४,९५७
निको भएका
१६,८३७

विराजको ‘साङ्लो’को फस्टलुक सार्वजनिकपछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेको चलचित्र ‘साङ्लो’को फस्टुलक सार्वजनिक भएको छ । उक्त चलचित्र सुरुवात देखिनै चर्चामा रहेको थियो । चर्चामा रहनुको कारण मिस नेपाल निकिता चण्डक र नायक विराज भट्टले नै निर्मित तथा निर्देशन गरेको कारण नै चर्चामा रहेको छ । फस्ट फस्टलुकमा नायक विराजले आफ्नो अनुहार मात्र सार्वजनिक गरेका छन् भने उनले आफ्नो अनुहार बिकाउन खोजेका त होइन, अहिले सबैको चासोको बिषय भनेको छ  ।

चलचित्र ‘साङ्लो’ एक्सन, लभ स्टोरी र सामाजिक कथामा आधारित कथा बस्तुमा निर्माण गरिएको बुझिएको छ । यस चलचित्रबाट निकिता नायिकाको रूपमा देखिने भएकी छिन् भने अहिले दर्शक ‘साङ्लो’को प्रतीक्षामा रहेका छन् किनभने मिस नेपाल निकिताको अभिनय र एक्टिंग हेर्नको लागि दर्शक पर्खाइमा बसेका छन् । अक्सर सबै सुन्दरताको कारण चर्चामा आउने गरेका पाइन्छ तर त्यो नहुँदो रहिछ अहिले निकिता प्रमाण गर्दिएकी छिन ।

सुरुवातमा यो चलचित्र कात्तिक १५ गते रिलिज हुने भनिए पनि छायाङ्कन पुरा हुन् सकेन् भने अब यही फागुनको ९ गतेबाट रिलिज हुने निर्माण टिमले बताएका छन् । चलचित्र ‘आमा’ले पनि फागुन ९ प्रदर्शन मिति तय गरेकाले अब विराजको चलचित्रसँग जुध्ने पक्का भएको छ । कसले मार्छ बाजी हेर्न बाँकी नै छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्