Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,१५०,६३१
संक्रमित
४२,५६९,४६६
निको भएका
३१,४६९,०३१
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
८४२
संक्रमित
१५५,२३३
निको भएका
१०८,३३४

म्यानचेस्टरबाट खेल्ने जापानी लेजेन्ड होन्डाको चाहना१५ असोज, काठमाडौं। केइसुके होन्डाले इंग्लिस क्लब म्यानचेस्टर युनाइटेडबाट खेल्ने चाहना रहेको बताएका छन् । सामाजिक संजाल ट्वीटरको माध्यमबाट होन्डाले म्यानचेस्टर युनाइटेडको आधिकारि ट्वीटर ह्यान्डलमा एक ट्वीट पठाएर खेल्ने इच्छा व्यक्त गरेका हुन् ।

चोटले सताएको युनाइटेड अग्रपङ्तिका खेलाडीको खोजीमा रहेपनि होन्डाको यो चाहना भने असम्भव जस्तै देखिन्छ । एन्थोनी मार्सियल, मार्कस रासफोर्ड र पल पोग्बा अहिले घाइते भएका छन् । उनीहरुको विकल्पमा प्रशिक्षक ओलेले युवा खेलाडीलाई मौका दिएका छन् ।

होन्डाले इंग्ल्यान्डको कुनैपनि टोलीबाट खेलेका छैनन्। उनले सन् २०१८ मा अन्तर्राष्ट्रिय फुटबलबाट सन्न्यासको घोषणा गरिसकेका छन् । २००८ देखि सिनियर टोलीमा रहेका उनले जापानका लागि ९८ खेलमा ३७ गोल गरेका छन् ।

होन्डाले युनाइटेडमा करारमा राख्दै एक मौका दिन अनुरोध गर्दै विना पारिश्रमिक पनि खेल्न तयार रहेको संकेत देखाएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्