Logo

के तपाईँ पहिलो पटक डेटमा जाँदै हुनुहुन्छ? नगर्नुहोस् यी कार्यSpread the love

मानिसहरू आफूलाई सुन्दर देखाउनका लागी के के नगर्लान् र? अझ युवकहरू भन्दा पनि युवतीहरूले सुन्दर देखिनका लागि विभिन्न किसिमको क्रिम वा महँगो समंग्रीहरूको प्रयोग गर्ने गर्छन् l जसले गर्दा उनीहरू आकर्षित देखिने गर्छन् l तर सबै युवकहरूलाई उक्त सजावट मन नपर्नु पनि सक्छ l त्यसैले केही उपायहरूलाई तल चर्चा गरिएको छ, जसलाई युवतीहरूले अपनाउँदा युवकले मन पराउदैछनन् । अझ तपाईँ आफ्नो प्रेम सम्बन्धको सुरुवात गर्दै हुनुहुन्छ र पहिलो पटक डेटमा जाँदै हुनुहुन्छ भने त झनै भुलेर पनि नगर्नुहोस् यी काम !

छोटा पहिरन नलगाउनुहोस् :
अधिकांश जसो युवतीहरूको चाहना छोटो पहिरन लगाउने भएता पनि पुरुषलाई भने त्यस किसिमको पहिरन मन पर्दैन l किनकि कुनै प्रेमी आफ्नो प्रेमिकालाई छोटो पहिरनमा भेट्न चाहँदैनन् । तसर्थ सुन्दर देखिने नाममा छोटो पहिरन लगाएर जानु मूर्खता साबित हुनेछ ।

धेरै मेकअप नगर्नुहोस् :
आफूलाई सुन्दर देखाउने नाममा बढी नै मेकअप नगर्नुहोस् । किनकि कतिपय पुरुषहरू धेरै मेकअप गर्ने महिला मन नपर्नु पनि सक्छ l त्यसैले मेकअप गरेता पनि लिमिटमा गर्नुहोस् जसले गर्दा तपाइको सुन्दरतालाई निखार्नेछ l

बनावटी कुरा नगर्नुहोस् :
अक्सर युवतीहरू अन्य व्यक्तिको नक्कल गरी बनावट कुराहरू गर्ने गर्छन् l तर जब तपाईँ पहिलो पटक डेटमा जाँदै हुनुहुन्छ तब आफ्नो प्रेमीको सामु बनावटी कुरा नगर्नुहोस् l किनकि पुरुषहरू बनावटी कुरा गर्ने महिलाहरूलाई देखि सक्दैन् l

समयको लापरवाही नगर्नुहोस् :
यदि तपाईँ आफ्नो प्रेम सम्बन्धको सुरुवात गर्दै हुनुहुन्छ भने पहिलो पटक प्रेमीलाई भेट्न जाँदा ढिला नगर्नुहोस् l अक्सर पुरुषहरू समयको लापरवाही गर्ने युवतीलाई घृणा गर्ने गर्छन् न कि माया l

प्रतिक्रिया दिनुहोस्