Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५६३,५९८
संक्रमित
१२,६५७,८२२
निको भएका
७,३८८,५७८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३८
संक्रमित
१६७१९
निको भएका
८४४२

बेल्जियम युरोकप फुटबलमा छनोट हुने पहिलो टोली बन्न सफल२४असोज, काठमाडौँ । सान मारिनोलाई पराजित गर्दै बेल्जियम अर्को वर्षमा हुने युरोकप फुटबलमा छनोट हुने पहिलो टोली बन्न सफल भएको छ । बिहीबार राति भएको खेलमा बेल्जियमले सान मारिनोमाथि ९–० को सानदार जित हात पारेको हो ।

बेल्जियमले पहिलो हाफमा ६–० को अग्रता बनाएको थियो। पहिलो हाफमा बेल्जियमका लागि रोमेलो लुकाकुले दुई तथा नासेर चाड्ली, टोबे एल्डरविर्ड र युरी टेलिमान्सले एक एक गोल गरे। बेल्जियमले अर्को आत्मघाती गोल उपहार पाएको थियो। दोस्रो हाफमा क्रिष्टियन बेन्टेके, यारी भर्सचेरिन र टिमोथी कास्टग्नीले थप १–१ गोल गरेपछि बेल्जियमले सहज नतिजा निकालेको हो।

जितसँगै समूह ‘आई’मा रहेको बेल्जियमले ७ खेलबाट २१ अंक जोडेको छ । दोस्रो स्थानको रुसको १८ अंक छ ।

युरोकप फुटबल छनोटकै अर्को खेलमा रुसले स्कटल्यान्डलाई ४–० ले पराजित गरेको हो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्