Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
४०१
संक्रमित
६२,७९७
निको भएका
४५,२६७

च्याम्पियन्स लिगमा टोटेनहमको प्रभावशाली जित, बायर्न शीर्षस्थानमा यथावत्६ कात्तिक, काठमाडौं । इंग्लिस क्लब टोटेनहमले युइएफए च्याम्पियन्स लिगमा फराकिलो जित हात पारेको छ । घरेलु मैदानमा टोटेनहमले रेड स्टार बेल ग्रेडमाथि ५–० को फराकिलो जित निकालेको हो ।

टोटेनेहमको जितमा कप्तान ह्यारी केन र ह्युङ मिन सनले समान २–२ गोल गरे । इरिक लमेलाले एक गोल थपे । खेलको नवौं मिनेटमा केनले गोल गर्दै टोटेनहमलाई सुरुवाती अग्रता दिलाए । खेलको १६ औँ मिनेटमा सन ह्युङले गोल गर्दै घरेलु टोलीको अग्रता दोब्बर पारे । टोटेनहमका लागि खेलको ४४ औँ मिनेटमा सन ह्युङले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दै टोटेनहमको अग्रता ३–० मा पुराएका थिए । लमेलाले खेलको ५७ औँ मिनेटमा टोटेनहमका लागि चौथो गोल गरेका थिए । खेलको ७२ औँ मिनेटमा केनले गोल गर्दै टोटेनहमलाई ५–० गोलको फराकिलो जित दिलाए ।

जितसँगै टोटेनहमलले समूह ‘बी’ मा ३ खेलबाट ४ अंक जोडेर दोस्रो स्थानमा उक्लिएको छ भने रेडस्टार ३ अंकसहित तेस्रो स्थानमा रहेको छ ।

यही समूहको अर्काे खेलमा जर्मन क्लब बायर्न म्युनिखले ओलम्पियाकोसमाथि ३–२ को संघर्षपुर्ण जित निकालेको छ । जितसँगै बायर्न ३ खेलबाट ९ अंक जोडेर शीर्षस्थानमा यथावत् छ । १ अंक जोडेको ओलम्पियाकोस पुछारमा छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्