Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,१५०,६३१
संक्रमित
४२,५६९,४६६
निको भएका
३१,४६९,०३१
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
८४२
संक्रमित
१५५,२३३
निको भएका
१०८,३३४

खराब प्रदर्शनपछि बायर्न म्युनिखका मुख्य प्रशिक्षक कोभाक बर्खास्त१८ कात्तिक, काठमाडौं । जर्मन क्लब बायर्न म्युनिखले आफ्ना मुख्य प्रशिक्षक निको कोभाकलाई बर्खास्त गरेका छन् । जर्मन बुन्डेसलिगा अन्तर्गत शनिबार राति इन्ट्रक्ट फ्रांकफर्टसँग ५–१ को अन्तरले पराजय व्यहोरेपछि बायर्नले मुख्य प्रशिक्षक कोभाकलाई बर्खास्त गरेको हो ।

बुन्डेस लिगा बायर्नले पछिल्लो १० सिजन यताकै सबैभन्दा खराब प्रदर्शन गरेको हो । बायर्नले विज्ञप्ति जारी गर्दै प्रशिक्षकसँगको सल्लाहमै यो निर्णयमा पुगेको उल्लेख गरेको छ ।

१८ महिने बायर्न बसाईका लागि कोभाकले क्लबलाई धन्यवाद पनि दिएका छन् । कोभाक बर्खास्त गरेसँगै बायर्नले सहायक प्रशिक्षक हान्सी फ्लिकले जिम्मेवारी सम्हाल्नेछन् । बायर्न लिगको अंक तालिकामा चौथो स्थानमा रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्