Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७११,२२०
संक्रमित
१८,९७५,२५४
निको भएका
१२,१६३,७५४
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७३
संक्रमित
२२,५९२
निको भएका
१६,३१३

सलोनले अञ्जलीको ‘फोटो खिचेर’ पछि (भिडियोमा)नेपाली फिल्म हेर्ने जो कोहिको लागि सु-परिचित नाम हो- सलोन बस्नेत । पछिल्लो समय एकपछि अर्को चलचित्र बजारमा ल्याएका छन् भने फेरी नयाँ चलचित्र ‘माया पिरिम’को गीत ‘फोटो खिचेर’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ ।


कोसिस क्षेत्रीले सङ्गीत भरेको गीतमा लेखु सहयात्री र बिन्दु परियारको स्वर रहेको छ भने गायक लेखु सहयात्रीकै शब्द दिएका छन् । उक्त गीतमा उदय राज पौडेलले सङ्गीत संयोजन गरेका छन् । भिडियोमा सलोन बस्नेत, अञ्जली अधिकार, कोसिस क्षेत्री फिचर्ड छन् ।

चलचित्रमा नायक सलोन बस्नेत,अञ्जली अधिकारी र कोसिस क्षेत्रीको साथमा किरण चन्द, अनुपम भण्डारी, अर्जुन गुरुङ, कालु राना, जयनन्द लामा, अरुणा कार्की, विशाल पहाडी, रमन राई लगायत कलाकारको अभिनय रहेको छ । चलचित्रलाई टेक पौरखी राईले निर्देशन गरेको छन् । यही मङ्सिर २० गतेबाट प्रदर्शनमा हुँदैछ ।

भिडियो हेर्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस्:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्