Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७११,२२०
संक्रमित
१८,९७५,२५४
निको भएका
१२,१६३,७५४
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७३
संक्रमित
२२,५९२
निको भएका
१६,३१३

एसीसी इमर्जिङ टिम्स एसिया कपको सेमिफाइनलमा बंगलादेश२ मंसिर, काठमाडौँ । नेपाललाई पराजित गर्दै बंगलादेश एसीसी इमर्जिङ टिम्स एसिया कपको सेमिफाइनलमा पुग्न सफल भएको छ । नेपालमाथि ८ विकेटको सहज जित निकालेसँगै समुह बीको विजेताको रुपमा बंगलादेश सेमिफाइनलमा पुगेको हो ।

नेपालले प्रस्तुत गरेको १ सय ३९ रनको लक्ष्य बंगलादेशले २४ ओभरमा २ विकेट गुमाउँदै भेटायो । बंगलादेशका लागि नजमुल सान्टोले अविजित ५९ रन बनाए भने नैम शेखले ४५ रन । नेपालका करण केसी र सुशन भारीले समान १-१ विकेट लिए ।

यसअघि टस हारेर पहिले ब्याटिङ थालेको नेपाल ४४.३ ओभरमा १ सय ३८ रनमा अल आउट भयो । नेपालका लागि सोमपाल कामीले सबैभन्दा बढी ३८ रन जोडे। नवौं नम्बरमा ब्याटिङ गरेका उनले ६३ बल खेलेर ४ चौका प्रहार गरे। करण केसीले ४७ बल खेलेर १८ रन जोडे। कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लले २२ रन जोडे भने अन्य ब्याट्सम्यानले उल्लेख्य रन बटुल्न सकेनन्।

बंगलादेशका लागि सुमोन खान र सायद अबिदिनले समान ३–३ विकेट लिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्