Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७११,२२०
संक्रमित
१८,९७५,२५४
निको भएका
१२,१६३,७५४
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
७३
संक्रमित
२२,५९२
निको भएका
१६,३१३

गुल्मीमा एम्बुलेन्सको चरम दुरुपयोग, मदिरा सेवन गरी एम्बुलेन्स चलाउँदा दुर्घटना५ मंसिर, गुल्मी – गुल्मीमा एम्बुलेन्सको चरम दुरुपयोग गरेको पाइएको छ । जिल्लाको मालिका गाउँपालिका वडा नम्बर ६ अर्जै स्थित अर्जै स्वास्थ्य चौकीको लु १ झ ३३४ नम्बरको एम्बुलेन्स दुरुपयोग हुनुका साथै दुर्घटना समेत भएको छ । बुधवार चालक तूल्सी भण्डारीले मादक पदार्थ सेवन गरी एम्बुलेन्स चदाउँदा दुर्घटना भएको स्थानीयले आरोप लगाएका छन् । छापाबाट अर्जे आउने क्रममा एम्बुलेन्स दुर्घटना भएको हो । साथै बिना काममा एम्बुलेन्स प्रयोग गरिएको स्थानीयले बताएका छन् । यता वडा अध्यक्ष शोभाखर गिरीले भने आफू घटना हुँदा घटना स्थलमा नभएको र औपचारिक कुरा थाहा नभएको बताए ।

एम्बुलेन्स दुर्घटनामा परी दुई जना घाइते भएका छन् । दुर्घटनामा १६ वर्षीय जगत परियार र १६ वर्षीय केशव अर्याल घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रहरी नायव उपरीक्षक मीनबहादुर घलेले जानकारी दिए । चालक भने सम्पर्कमा नआएको उनले उल्लेख गरे ।

खड्का सल्लेरी खबरका ५ नम्बर प्रदेश सम्बाददाता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्