Logo

२० तस्विरमा हेर्नुहोस् ग्लामरस एण्ड सेक्सी अभिनेत्री- ज्याकलिनSpread the love

 

हिन्दी फिल्म हेर्ने जोकोहीको लागि सु-परिचित अभिनेत्री हुन्-ज्याकलिन फर्नांडीज । उनी श्रीलंकन पूर्व मोडेल तथा अभिनेत्री हुन् । उनले श्रीलंकनमा टेलिभिजन रिपोर्टरको रूपमा काम गरिसकेपछि उनी मोडल प्रवेश गरेकी हुन् । सन् (२०० र २००६) को मिस युनिभर्सल(Univers) श्रीलंका विजेता हुन् ।

सन् (२००) बाटै उनले बलिउडमा पाइला टेकेकी थिइन् । बलिउड चलचित्र ‘अलादिन’ बाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी हुन् । उनले त्यस बेलादेखि बलिउडमा आफ्नो करियर स्थापित गरी सकिन छन् । उनलाई भारतमा ‘हृदयको जैक’ पनि भनिन्छ।

फर्नांडीजको मनोवैज्ञानिक थ्रिलर मर्डर २ (२०११) सँग उनको सफलता भूमिका थियो जुन उनको पहिलो व्यावसायिक सफलता थियो। यसपछि वाणिज्यिक रूपमा सफल इन्सम्बल-‘हाउसफुल’, ‘हाउसफुल २’ (२०१२) र एक्शन थ्रिलर रेस २ (२०१३ ) मा ग्लैमरस भूमिका पछाडि थियो । जसले उनलाई सर्वोत्कृष्ट सहायक अभिनेत्री नामाङ्कनको लागि आईफा पुरस्कार प्राप्त गरेकी थिइन् । फर्नांडीज शीर्ष कमाई गर्ने एक्सन फिल्म किक (२०१४) र कमेडी हाउसफुल ( 2016) र जुडवा २ (२०१७) मा अभिनय गरेकी छन् ।

उनको स्क्रिन अभिनय क्यारियरको साथ फर्नांडीजले नृत्य रियालिटी सो झलक दिखला जा (२०१––२०१–) को नवौँ सत्रमा न्यायाधीशको रूपमा काम गरिसकेका छन् ।

उनलाई बलिउडमा हट अभिनेत्री रुपमा परिचित छन् । उनी बेलाबेला समाजिक संजाल मा पनि उतिकै सक्रिय छन् । उनी बिबिध कारण समाजिक संजालमा भाइरल भइरहेकी हुन्छिन् ।

हेर्नुहोस् २० तस्बिरमा बलिउडकी हट एण्ड केक नायिका फर्नांडीज:

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्