Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५६३,५९८
संक्रमित
१२,६५७,८२२
निको भएका
७,३८८,५७८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३८
संक्रमित
१६७१९
निको भएका
८४४२

मेलिनाको लोक दोहोरी गीत “बनैमा अमला” सार्वजनिकपछिल्लो समय दर्शकको मन मुटुमा राज गर्न सफल चर्चित गायिका मेलिना राई । उनका गीत एक पछि अर्को गीत सुपरहिट भएका छन् । उनलाई अहिलेसम्म आधुनिक गीतमा मात्र उनको स्वर सुनेका थिएउ तर उनको स्वरमा सजिएको  नयाँ नेपली लोक दोहोरी गीत “बनैमा अमला” सार्वजनिक भएको छ ।

गीतको मुख्य भूमिकामा अञ्जली अधिकारी र आकाश श्रेष्ठ देखिएका छन् । अहिलेको युवा पुस्ताको प्रेम कहानीलाई जोडेर गायक दिपेशले गीतको रूपमा प्रस्तुत गरेका बताएका छन् ।


महेन्द्र भण्डारीको शब्द तथा सङ्गीत रहेको गीतमा गायिका मेलिना र गायक दिपेश पौडेलेको सुमधुर स्वरमा सजिएको छ । वासु बरालद्वारा छायाङ्कन भएको भिडियोलाई राजेश कुमारले सम्पादन गरेका छन् । गीतलाई ओम श्रेष्ठले नै निर्देशन तथा कोरियोग्राफी गरेका छन् ।

भिडियो हेर्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस्:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्