Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
५६३,५९८
संक्रमित
१२,६५७,८२२
निको भएका
७,३८८,५७८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३८
संक्रमित
१६७१९
निको भएका
८४४२

सलमानको ‘दबंग ३’ विवादै विवादमापछिल्लो समय बलिउडमा एकपछि अर्को चलचित्र विवादमा मुचिएका छन् । केही हप्ता पहिला अजय देवगनको चलचित्र ‘तानाजी’ को ट्रेलर सार्वजनिक भएको दिन देखि विवादै विवादमा मुचिएको थियो भने अहिले सुपर स्टार सलमान खानको बहुप्रतीक्षित चलचित्र ‘दबंग ३’ विवादमा फसेको छ ।

उक्त चलचित्रको शीर्ष गीत ‘हुड हुड दबंग’ले हिन्दु भावनालाई ठेस पुर्‍याउने प्रयास गरेको भन्दै हिन्दु जन जागृति समितिले निर्माण टिमलाई आरोप लगाएपछि यस चलचित्र विवादमा तानिएको हो । ‘दबंग ३’लाई सेन्ट्रल बोर्ड अफ फिल्म सर्टिफिकेसनको सर्टिफिकेट नदिन समेत आग्रह गरेको छ ।

उक्त चलचित्रको मुख्य भूमिका सलमान र सोनाक्षी सिन्हा रहेका छन् । एक्सन र कमेडी जनरामा निर्माण गरिएको छ । चलचित्रलाई प्रभु देवाले निर्देशन गरेका छन् ।

विवादमा फसेको गीत :

प्रतिक्रिया दिनुहोस्