Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३९०
संक्रमित
६१,५९३
निको भएका
४३,८२०

CiST कलेजका विद्यार्थीहरू द्वारा सुकुम्वासी बस्तीमा न्यानो लुगा वितरण२२ पुस, भक्तपुर – भक्तपुर जडीबुटी प्रगतिनगरको सुकुम्वासी बस्तीमा CiST कलेज BPH पाचौं सेमेस्टरमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरू मिलेर गत शनिबार न्यानो लुगा वितरण गरेका हुन् ।

सबै विद्यार्थीहरू मिलेर सबैको घरबाट पुराना न्याना लुगा जम्मा गरी कम्तीमा ५० घरधुरीलाई न्यानो लुगा वितरण गरिएको BPH पाचौं सेमेस्टरमा अध्ययनरत विद्यार्थी दीपा घिमिरेले सल्लेरी खबरलाई जानकारी दिइन् ।

न्यानो लुगा वितरण बाट त्यहाँका आमाबुबा दिदीबहिनी तथा दाजुभाइको मुहारमा खुसी ल्याउनु र आफ्नो सानो सहयोगले अरूको जीवनमा ठुलो राहत पुर्‍याउनु हामी विद्यार्थीहरूको मुख्य उद्देश्य रहेको विद्यार्थी अमिषा खड्काले बताइन् ।

 

अर्याल प्रदेश ४ र ५ का सिनियर रिपोर्टर हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्