Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३४१
संक्रमित
६२,७९७
निको भएका
४५,२६७

आगामी महिना अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पले भारत भ्रमण गर्ने२९ पुस, काठमाडौँ । अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प राष्ट्रपतिमा निर्वाचित भए यता पहिलोपटक भारत भ्रमण गर्ने भएका छन् । भारत दशककै सबैभन्दा कमजोर आर्थिक वृद्धिबाट गुज्रिरहँदा अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पको भ्रमणलाई महत्वपूर्ण रुपमा लिईएको छ ।

आगामी साता वासिंगटनमा महाभियोगको सामना गरेका राष्ट्रपति ट्रम्पले फेब्रुअरीमा भारत भ्रमण गर्ने तालिकाबारे छलफल भइरहेको ब्लुमवर्ग एसियाले जनाएको छ । दुबै देशका अधिकारीहरुले भ्रमणका लागि उपयुक्त तिथिका लागि निरन्तर सम्वादमा रहेको जनाइएको छ ।

भ्रमणको क्रममा राष्ट्रपति ट्रम्प र भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीबीच लामो समयदेखि स्थगित हुँदै आएको ब्यापार सम्झौतासँगै नागरिक उड्डयन सम्बन्धी सम्झौतामा हस्ताक्षर हुने अपेक्षा गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्