Logo

चिर्चित टिभी अभिनेता करण र उनकी प्रेमिका अनुषा रोमान्समा व्यस्त !बलिउडका चिर्चित टिभी अभिनेता हुन्- करण कुन्द्रा । अहिले उनी र उनकी प्रेमिका वीजे अनुषा दांडेकर (अनुषा दांडेकर) सँग रोमान्टिक अवतारमा देखिएका छन् । जसले एक अर्काको काखमा टासिएका छन् ।

रोमांटिक हुए करण-अनुषा

करणले आफ्नो फेसबूक,इन्स्टाग्राममा केहि घण्टा अघि तस्वीरहरू प्रेमिकासंग मस्त खुलेर रमाएको तस्बिर पोस्ट गरेका थिए भने अहिले यी सबै तस्बिरहरू सोसल मिडियामा एकाएक भाइरल भएको छ । भाइरल भएका यी तस्बिरहरू करण र अनुषाका फ्यानहरूले एक दम मनपराइरहेका छन्।

सोशल मीडिया पर काफी एक्टिव रहता है ये कपल

भर्खरै मात्र अनुषाले आफ्नो प्रेमीका करणको जन्मदिन मनाउन पोम्पको साथ मनाए र यसको केही तस्वीरहरू सोशल मीडियामा पास गरेका थिए भने करण-अनुषा एक अर्कासँग खुशी छन् । करण र अनुषाले आफ्नो प्रेम सम्बन्ध कहिल्यै लुकाएनन् बताएका छन् ।

बोल्ड अंदाज में नजर आए करण-अनुषा

तस्बिरमा हेर्दा उनीहरु निकै रोमान्टिक र प्यारा गर्न व्यक्त रहेका जस्तो देखिन्छन । उनीहरु धेरै वर्षदेखि एक अर्कासँग सम्बन्धमा थिए। करण र अनुषाको केमिस्ट्री सधैं सोशल मिडिया प्रयोगकर्ताहरूले मन पराउँछन्।

अपनी केमिस्ट्री से किया फैंस को दीवाना

उनीहरुको प्रेम सम्बन्धलाई दर्शकले पनि निकै नै रुचाउने गरेको पाइन्छ । बलिउडमा उनीहरु को प्रेम सम्बन्धलाई उदारण दिने गर्दछन्।

एक दूसरे के साथ खुश हैं करण-अनुषा

प्रतिक्रिया दिनुहोस्