Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३४१
संक्रमित
६२,७९७
निको भएका
४५,२६७

पशुपति शर्माको ‘लुट्न सके लुट कान्छ २’ सार्वाजनिक(भिडियोमा)पशुपति शर्माले आजसम्म सयौं गीत गाइसकेका छन् । उनले मायापिरतीका धेरै गीत गाएका छन् भने उनले सन्देशमूलक गीत पनि त्यत्तिकै गाएका छन् । लोकभाकामा गाइने ती गीतहरु धेरै लोकप्रिय पनि छन् ।

‘लुट्न सके लुट कान्छ’ दर्शकले अत्याधिक रुचाएपछि उत्साहित बनेर चर्चित गायक पशुपतिले यसैको सिक्कोइन ‘जता नि चोर’ ( लुट्न सके लुट २ ) बजारमा ल्याएका छन । उक्त गीत गायक पशुपति शर्माको युट्युब च्यानलबाट सार्वाजनिक भएको छ ।

गीतमा शब्द, संगीत र स्वर स्वयं गायक पशुपतिले नै दिएका छन् । भिडियोमा गायक पशुपतिसंगै घनश्य रिजाल, युबराज भण्डारी, शंकर पन्त, बि पी पौडेल, ध्रुब शर्मा, कमल शर्मा, कृष्ण पौडेल,देवेन्द्र ढुंगानालगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ ।

भिडियोलाई केशब बडूले एरेन्ज गरेका छन् । दुर्गा पौडेलद्वारा छायांकन भएको भिडियोलाई नबिन घर्ति मगरले सम्पादन गरेका छन् भने भिडियोलाई दुर्गा पौडेलले नै निर्देशन गरेका छन् ।

हेर्नुहोस् भिडियो :

प्रतिक्रिया दिनुहोस्