Logo

मरुभूमिमा किम कार्दशियान पहिरनले मच्यायो हङ्गामाSpread the love

पछिल्लो हलिउडकी चर्चित मोडेल, व्यवसायी र अभिनेत्री हुन् किम कार्दशियान । किमको मरुभूमिमा अधोवस्त्र पहिरे फोटोशूटमा गरेकी छन् ।

अहिले उनको यी तस्बिर विश्वभरि भाइरल भएका छन् । कार्डाशियनले पेरिस हिल्टनको साथी र स्टाइलिस्टको रूपमा पहिलो पटक मिडिया ध्यान आकर्षण गरे तर २००२ मा उनको तत्कालीन प्रेमी रे जे संग रिहा गरिएकी २००२ मा सेक्स टेप सुपरहिट भएको थियो भने उनको उक्त भिडियो खेलिसके पछि उनको चर्चा परिचर्चा चुलिएको थियो ।


सुन्दरताले उनको अधोवस्त्र र शेपवेयर ब्रान्ड, स्किम्सको लागि नयाँ फोटोशूट गर्यो र तस्बिर भाइरल भएको छ। किम कार्दशियान विभिन्न आकार र आकारका मोडेलहरूको मिसनको साथ ब्राउन लहंगेमा मरूभूमिमा पोज गरिएको छ। यहाँ उनको भर्खरको फोटोशूटका गरेकी छन् ।

उनका फ्यानहरूले तातो क्लिकहरू देखेर शान्त हुन सक्दैनन्। ‘गोल्डन देवी’, ‘ब्रोंज्ड ब्यूटी’ र आश्चर्यजनक केहि प्रशंसा हो जुन प्रशंसकहरूले उनीमाथि वर्षा गरिरहेका छन्।

किमले ब्रान्डको आधिकारिक इन्स्टाग्राम पृष्ठमा केही (BTS) भिडियोहरू पनि साझेदारी गरेको छ। केहि समय पहिले, उनले किमोनो नामको शेपवेयर दायरा शुरू गर्‍यो। किमोनो उनीहरूको सांस्कृतिक सम्पदाको एक हिस्सा भएकोले यसले जापानीहरूको भावनालाई चोट पुर्‍यायो।

हेर्नुहोस् हट तस्बिर :

Turn on the heat
Whatta babe!
Little to the imagination
Crowning glory
Inclusive shoot
Love for lingerie
Controversy's child
Teasing glimpse
Excited customers

प्रतिक्रिया दिनुहोस्