Logo

बलिउडकी हट एण्ड सेक्सी नायिका सोनालीSpread the love

बलिउडकी चर्चित नायिका हुन्-सोनाली राउतले २०१४ मा आएको बलिउड चलचित्र ‘द एक्सपोज’ बाट आफ्नो फिल्मी करियर सुरु गरेकी थिइन् । उक्त फिल्म स्टारको भूमिका देखिएकी थिइन् भने त्यस फिल्ममा उनको हत्या गरियो थियो। उनले आफ्नो पहिलो चलचित्रैबाटै दर्शक बाट राम्रो प्रतिक्रिया पाएकी थिइन् ।

राउतले सन् २०१० मा वार्षिक ‘किंगफिशर क्यालेन्डर’मा मोडलिंग असाइनमेन्ट जितेकी थिइन् । भारतीय रियलिटी टिभी कार्यक्रम ‘बिग बॉस’मा एक प्रतियोगीको रूपमा अभिनय गरेकी थिइन् । उनी टेलिशृंखला, रियालिटी कपिल’शो लगायतमा अभिनय गरेकी छन् । उनले आफ्नो पहिलो चलचित्रैबाटै दर्शक बात राम्रो प्रतिक्रिया पाएकी छन्

उनको सुन्दरताको निकै चर्चा हुने गर्छ । उनी सोसल मिडियामा ब्यस्त रहने नायिका मध्यकी एक नायिका हुन् । उनीले आफ्नो इन्स्टाग्राममा हट एण्ड सेक्सी तस्वीरहरू पोस्ट गरेकी हुन्छ । राउतका तस्बिर हेरेर दर्शकहरु चकित भएका हुन्छन ।

हेर्नुहोस् फोटोफिचर:

ब्लैक बिकिनी में बिग बॉस की इस एक्स कंटेस्टेंट ने ढहाया 'कहर', वायरल हुईं तस्वीरें
ब्लैक बिकिनी में बिग बॉस की इस एक्स कंटेस्टेंट ने ढहाया 'कहर', वायरल हुईं तस्वीरें
Image result for सोनाली राउत
Image result for सोनाली राउत
Image result for सोनाली राउत

प्रतिक्रिया दिनुहोस्