Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३९,०४६
संक्रमित
८,०३,५४७
निको भएका
१,७२,४३४
नेपालमा कोरोना भाइरस
संक्रमित
निको भएका

बलेले बाजा बजाउँदै लिए प्रिज्मलाई !युवा पुस्ताले निकै रुचाएको प्रेम जोडी सागर लम्साल ‘बले’ प्रिज्मा खतिवडाले अभिनय गरेको नयाँ गीत ‘बाजा बजाउँदै’ बोलको म्युज्क भिडियो द दिविने म्युजिक युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।

Image result for 'बाजा बजाउँदै' (

उनहरुको प्रेम चर्चा अहिले नेपाली मिडिया देखि सामाजिक संजालमा निकै भाइरल भएको छ । लोकराज अधिकारीको शब्द रहेको गीतमा अर्जुन पोख्रेलले संगीत भरेका छन् भने संगीतकार तथा चर्चित गायक अर्जुन पोख्रेल र सुजाता केसीको स्वर रहेको छ ।

भिडियोमा बले र प्रिज्मासँगै प्रिन्सी खतिवडा र प्रदीप लिम्बूको अभिनय रहेको छ । अर्जुन तिवारीद्वारा छायांकन गरेको भिडियोलाई दीपक बिस्टले सम्पादन गरेका छन् । उक्त भिडियोलाई काजिश श्रेष्ठले कोरियोग्राफी तथा निर्देशन गरेका हुन् ।

भिडियोमा:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्