Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३४१
संक्रमित
६२,७९७
निको भएका
४५,२६७

बाँकेका ३० जनाले कोरोनालाई जितेर घर फर्किए२९ साउन, नेपालगञ्ज। बाँकेका ३० जनाले कोरोनालाई जितेर घर फर्किएका छन् । योसँगै बाँकेमा कोरोनाभाइरस संक्रमण जित्नेको संख्या ४३५ पुगेको छ । पछिल्लो समयमा संक्रमितहरु बढ्दै गएको बेला विहिबार एकै पटक ठुलो संख्यामा संक्रमितहरु डिस्चार्ज भएका हुन् ।

निको भएर घर फर्किनेहरुमा आन्तरिक राजश्व कार्यालयका अधिकृतसहित कर्मचारी र उनका आफन्तहरु, त्रिभुवन चोकको मिठाइ पसलका परिवार तथा नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिकाका कर्मचारी रहेको स्वास्थ्य कार्यालय बाँकेले जानकारी दिएको छ ।

हालसम्म जिल्लामा संक्रमित हुनेको संख्या ६ सय ६७ पुुगेको छ । अहिले पनि २२५ जना आइसोलेसनमा उपचार गराईरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्