Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,१६६,०३९
संक्रमित
४३,८७३,४१२
निको भएका
३२,२३६,६५४
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
८७६
संक्रमित
१६०,४००
निको भएका
११८,८४३

अभिभावक बिहिन विद्यार्थीलाई धुर्कोट गाउँपालिकाद्वारा शैक्षिक सामग्री वितरण१६ भदौ, गुल्मी। गुल्मीको धुर्कोट गाउँपालिकाले अभिभावक गुमाएका विद्यार्थीहरुलाई नि:शुल्क शैक्षिक सामग्री प्रदान गरेको छ । मंगलबार गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक विद्यालयमा अध्ययन गर्ने १६ जना विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री प्रदान गरिएको हो।

साथै, ५० जना विद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्री उपलब्ध गराने गाउँपालिकाको लक्ष्य रहेको छ । बुबा आमाबाट संरक्षण नपाएपछि अध्ययनमा समस्या झेल्दै आएका विद्यार्थीलाई राहत स्वरुप शैक्षिक सामाग्री प्रदान गरिएको गाउँपालिका अध्यक्ष भुपाल पोख्रेलले सल्लेरी खबरलाई बताए ।

पहिलो चरणमा विद्यार्थीहरुलाई स्वेटर, दुई थान पोसाक र झोला हस्तान्तरण गरिएको छ । गाउँपालिकाको केन्द्र बर्बोटमा आयोजित कार्यक्रममा गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष शिब बहादुर केसी, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत काशिराम पन्थी लगायतको सहभागी रहेको थियो ।

त्यस्तै, शुल्क शैक्षिक सामग्री पाएपछि विद्यार्थीहरु पनि हर्षित बनेका छन् ।

खड्का सल्लेरी खबरका ५ नम्बर प्रदेश सम्बाददाता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्