Logo

हिजोभन्दा आज कोरोना संक्रमणबाट मुत्यु हुनेको संख्या २ गुणाले बढ्योSpread the love

एजेन्सी। विश्वव्यापी महामारी सिर्जना गरिरहेको कोरोना भाइरसले अहिले ब्राजिलमा पनि तीव्र संक्रमण तथा मर्न थालेका छन् भने अहिले विश्वभर दोस्रो जोखिम रहेको देश भएको छ । गत हप्तासम्म सामान्य रहेको ब्राजिलमा अहिले कोरोना व्यापक बन्दै गएको छ । भने गत २४ घण्टामा कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या पनि उकालो लाग्दै गएको छ ।

२४ घण्टा यता ब्राजिलमा कोरोनाबाट १ हजार १ सय ३६जनाको मृत्यु भएको छ भने हिजो बिहिबार ५ सय १६ जनाको ज्यान गएको थियो । हिजोको तुलनामा २ गुणाले बढेको छ । अहिले सबै भन्दा बढी प्रभावित भएको देश अमेरिका भन्दा पछाडी तेस्रो नम्बरमा रहेको छ । जसमा ११ हजार नयाँ संक्रमित थपिएका छन् ।

जोन्स होप्किन्स यूनिभर्सिटीको अनुसार ब्राजिलमा कोरोनाबाट भाइरसबाट ४१ लाख ९९ हजार भन्दा धेरै संक्रमित भएका छन् भने १ लाख २८ हजार ६ सय ५३ जनाको मृत्यु भएको छ । ३४ लाख ५३ हजार भन्दा धेरैलाई उपचारपछि निको भएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्