Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,४०५,५७२
संक्रमित
५९,७२१,५६५
निको भएका
४१,३१४,८६९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,४३५
संक्रमित
२२९,३४३
निको भएका
२०९,४३५

कुमार विकको खुट्टा दुई टुक्रा बनाएको आरोपमा २७ जना पक्राउ१२ कार्तिक, तुलसीपुर । दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–११ नवलपुर निवासी ४५ वर्षीय कुमार विक बाँया खुट्टा छिनिएको आरोपमा १७ जना पक्राउ परेका छन् ।

घटना लगत्तै ५ जनालाई नियन्त्रणमा लिएको प्रहरीले मंगलबार राति अनुसन्धानका लागि थप २२ जनालाई नियन्त्रणमा लिएको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका डिएसपी शिवबहादुर सिंहले जानकारी दिए ।

‘घटना के भएर भएको हो यसको निचोडमा अझै पुग्न सकिएको छैन। शंका लागेका सबैलाई पक्राउ गरेका छौँ’, डिएसपी सिंहले भने,‘घटनास्थल सुनसान सडक किनाराको खेत हो । घटनाको बारेमा अनुसन्धान गरेर यथार्थ सार्वजनिक गर्छौँ।’

खुट्टा छिनिएको र दुवै हातमा गम्भीर चोट लागेपछि उनलाई सोमबार राति नै राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा सामान्य उपचारपछि थप उपचारका लागि कोहलपुर रिफर गरिएको थियो ।

उनी गोलौरीमा भान्जाको विहे खान गएको र त्यहाँबाट घर फर्किने क्रममा पढ्ढा र गोलौरी बीचको एकान्त स्थलमा अपरिचित समूहले साङ्घातिक आक्रमण गरेको हुन सक्ने प्रहरीको भनाइ छ । आक्रमण गर्ने व्यक्तिको पहिचान हुन सकेको छैन । खोजी कार्य भने जारी रहेको प्रनाउ सिंहले बताए । यो पनि पढ्नु होस्:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्