Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,४०५,५७२
संक्रमित
५९,७२१,५६५
निको भएका
४१,३१४,८६९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
१,४१२
संक्रमित
२२७,६४०
निको भएका
२०९,४३५

छठको अवसरमा अस्ट्रेलियाबाट राष्ट्रिय गीत ‘सूर्य चन्द्र अंकित मेरो देश’ सार्वजनिक६ मंसिर, काठमाडाैँ । अस्ट्रेलियाबाट ‘सूर्य चन्द्र अंकित मेरो देश’ बोलको राष्ट्रिय गीत सार्वजनिक भएको छ । भिक्टोरियाका लागि नेपाली महावाणिज्यदूत कार्यालयले १२ औं वार्षिकोत्सव र छठ पर्वको अवसरमा ‘सूर्य चन्द्र अंकित मेरो देश’ बोलको राष्ट्रिय गीत सार्वजनिक गरेको हो ।

पत्रकार तथा साहित्यकार निरू त्रिपाठीको शब्दमा वरिष्ठ संगीतकार न्ह्यु बज्राचार्यले संगीत भरेका छन् भने अस्मिता अधिकारीको स्वर रहेको छ । अस्मिता अधिकारी आइडल सिजन–२ की प्रतियोगी तथा अहिलेकी चर्चित गायिका हुन् ।

गीतको भिडियो भने जीवन रसाइलीको निर्देशनमा बनेको हो । भिडियोको छायाँकन अस्ट्रेलियाको मेलबर्नमा नै गरिएको छ । गीतको भिडियोमा समृद्धि (शाम) हाडा, राहुल गजमेरलगायतको अभिनय रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्