Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३६८,९९१
संक्रमित
६,०९९,३७९
निको भएका
२,७०७,८२६
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
१५६७
निको भएका
२२०

३० हजार तिरेर उम्के बिच सडकमै सर्वसाधारण कुट्ने प्रहरीप्रतीकात्मक तस्बीर

३० बैशाख, गुल्मी – गुल्मीको सदरमुकाम तम्घासमा बिच सडकमै सर्वसाधरण कुट्ने प्रहरी ३० हजार तिरेर उम्केका छन् । गत शुक्रबार सदरमुकाम तम्घासको मिलनचोकमा जिल्लाको ईस्मा गाँउपालिका घर भई स्याङ्जामा कार्यरत ट्राफिक प्रहरी शिवलाल जिसीले स्थानीय ३१ वर्षीय रेमलाल वस्याल माथि हातपात गरेका थिए ।

सदरमुकाम तम्घासको मिलनचोकमा मोटर साईकल चलाईरहेका वस्यालले आफ्नी छोरीलाई ठक्कर दिएको भन्दै ट्राफिक प्रहरी जिसीले “म प्रहरी हुँ मलाई कसैले केही गर्न सक्दैन र प्रहरी कार्यालय पनि जान पर्दैन” भन्दै वस्याललाई कुटेका थिए । बस्यालले भने “कुटिरहेको बेला जिल्ला ट्राफिक कार्यालय गुल्मीमा कार्यरतको नाम स्पष्ट देखिएन तर अधिकारी थर गरेका ट्राफिक प्रहरीले यस्तालाई नकुटेर कस्तालाई कुटने त ।”

सोमबार सल्लेरी खबरसँग कुराकानी गर्दै पिडित वस्यालले प्रहरी माथि कुनै मानवता नभए पनि उसका पनि मेरा जस्तै छोराछोरी छन् र छोराछोरी को दयाले गर्दा आफु मिलेको बताएका छन् ।

ट्राफिक प्रहरी जिसीलाई ३० हजार जरिवानना गरिएको बस्यालले बताए ।

खड्का सल्लेरी खबरका ५ नम्बर प्रदेश सम्बाददाता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्