Logo

हलिउडमा प्रियंका चोपडाको ‘हट’ बिकनी अवतार हेर्नुहोस फोटोमाSpread the love

देसी गर्ल प्रियंका चोपड़ा हलिउडमा एकाएक फेरी  बिकिनी अवतारमा देखिएकी छिन्। बलिउडमा काम गरुन्जेलसम्म नायिका प्रियंका चोपडालाई विकिनी दृश्यमा कमै मात्रामा देखिएको थियो ।पछिल्लो पटक  प्रियंकालाई बलीवुड फिल्‍म ‘दोस्ताना’ मा  बिकनी अबतारमा देखिएको थियो । उनले आफैले तयार पारेको अंग्रेजी गीतमा उनी स्विमसुटमा थिइन् । अहिले  हलिउड पुगेर चलचित्र र सिरियलमा अभिनय गरे पछी भने उनको शैली फेरिएको छ ।prink

केही दिन अगाडि उनले २ पिसमा खिचेको तस्बिर सार्वजनिक भएको थियो । अब, पहिलेको तस्बिर भन्दा अझ हट शैलीमा उनको विकिनी तस्बिर सार्वजनिक भएको छ । प्रियंकाले समुन्द्रमा खिचाएको टु पिस पहिरनमा उनी निकै हट र सेक्सी देखिएकी छिन् ।प्रियंका चोपड़ाको  हलीवुड फिल्म ‘बेवॉच ’छिटै रिलीज हुँदैछ ।  उनले अभिनय गरेको चलचित्र ‘वेवाच’मा पनि उनी निकै कामुक शैलीमा देखिएकी छिन् ।

priyanka-chopra-1-2

priyanka-chopra-2-1

priyanka-chopra-3-1

priyanka-chopra-4-1

priyanka-chopra-6

priyanka-chopra-10

priyanka-chopra-12

priyanka-chopra-14

priyanka-chopra-11

प्रियंकाको यो हट पहिरनले अहिले सामाजिक संजालमा खुबै चर्चा पाइरहेको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्