Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३९०
संक्रमित
६१,५९३
निको भएका
४३,८२०

बेल मड्रिड छाडेर चिनियाँ क्लब जाने पक्का१२ साउन, काठमाडौं । ३ वर्षका लागि चीनियाँ क्लब जिएन्सु सुनिङमा रियल मड्रिडका विङ्गर ग्यारेथ बेल जाने भएका छन् । रियलका प्रशिक्षक जिदानले बार्यन म्यूनिखको खेलपश्चात मड्रिड छाडेर बेल चिनियाँ क्लब जाने बताएका हुन् । चीनमा बेललाई एक साताको १.१ मिलियन युरो दिइनेछ ।

सन् २०१३ मा ९४.३ मिलियन युरोमा टोटनह्यामबाट बेल मड्रिड आएका थिए । मड्रिडसँगको सम्झौता सकिन अझै ३ वर्ष बाँकी नै छ । मड्रिडको लागि ४ वटा च्याम्पियन्स लिग, एउटा ला लिगा टाइटल, एउटा कोपा डेल रे, ३ वटा यूईएफए सुुपरकप र ३ वटा क्लब वल्र्डकप जिताएका थिए । प्रशिक्षक जिदान, राउल, फिगो, ब्राजिलीयन रोनाल्डोले मड्रिडका लागि जति गरे त्यो भन्दा बढी बेलले योगदान दिएका छन् ।

बेलले मड्रिडका लागि अन्तिम सिजनमा ४२ खेल खेलेका छन् । बेलका एजेन्टका अनुुसार जिदान मड्रिडमा फर्किनुु बेलको लागि दुर्भाग्य थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्