Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
८२,४२१
संक्रमित
१४,३६,८४१
निको भएका
३,०३,७२८
नेपालमा कोरोना भाइरस
संक्रमित
निको भएका

भोलीदेखि गुल्मीका सबै शिक्षण संस्था अनिश्चित कालका लागि बन्द 

विद्यार्थी सङ्गठनद्वारा जारी प्रेस विज्ञप्ति

३२ साउन, गुल्मी – विप्लव नेतृत्वको विद्यार्थी सङ्गठन अखिल नेपाल राट्रिष्य स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (क्रान्तिकारी) गुल्मीले भोलिदेखी गुल्मीका सबै शिक्षण संस्था बन्दको आह्वान गरेको छ । अखिल नेपाल राट्रिष्य स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (क्रान्तिकारी) गुल्मीले शनिबार प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै भोलिदेखी गुल्मीमा अनिश्चितकालीन् शैक्षिक हड्तालको घोषणा गरेको हो ।

अखिल नेपाल राट्रिष्य स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन गुल्मीका सचिव विष्णु बिक र सदस्य राज खड्कालाई प्रहरीले प्रकाउ गरेको भन्दै उक्त पार्टीको विद्यार्थी सङगठनले बन्दको आह्वान गरेको हो । अखिल नेपाल राट्रिष्य स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन क्रान्तिकारी गुल्मीका अध्यक्ष विकल्प खत्रीले हस्ताक्षर गरेको प्रेस विज्ञप्तिमा भनिएको छ, “कम्युनिस्ट विद्यार्थी अभियान ९२०, २०७६ उद्घाटन गर्ने क्रममा गुल्मीका सचिव विष्णु बिक र सदस्य राज खड्कालाई प्रकाउ गरी बिहीबार साझा जिल्ला प्रशासन गुल्मीबाट रिहा लगत्तै पुनः प्रकाउ गरी अर्घाखाँची लैजानुले दलाल सत्ताले कायरतलाई कुरातमा बदलेको प्रस्ट झल्किएको छ ।”

साथै विद्यार्थी सङ्गठनद्वारा जारी प्रेस विज्ञप्ति मार्फत गिरफ्तार परेका कमेरडहरुलाई रिहाइको माग समेत गरिएको छ ।

खड्का ५ नम्बर प्रदेशका प्रदेश सम्बाददाता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्