Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३७७,४०४
संक्रमित
६,३६५,४७३
निको भएका
२,९०३,४१८
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
१८११
निको भएका
२२१

पत्रकार रवि लामिछाने रिहाको माग गर्दै चर्चित गायिका शान्ति श्री परियार र गायक गणेश’अब हामी जुट्ने ‘ गीत सार्वजनिक (हेर्नुहोस् भिडियो)पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेका न्युज २४ टेलिभिजनका पत्रकार रवि लामिछाने पत्रकार शालिग्राम पुडासैनीको हत्याको आरोपमा अनुसन्धानको लागि ५ दिन जिल्ला अदालत चितवनमा गिरप्तार भएका छन् ।

यसैलाई समेटेर नेपाली लोक दोहोरिकी चर्चित गायिका शान्ति श्री परियार र गायक गणेश शर्माको ‘अब हामी जुट्ने ‘ बोलको गीत युट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको छ । पत्रकार रबिका शुभचिन्तकहरुले अहिले नारा बाजी र गीत यस्तै गरेर सक्दो सहयोग गरेका छ ।

भिडियोमा खेम बहादुर कवर र साया भण्डारी लागायत कलाकार अभिनय रहेको छ । गीतमा शब्द र सङ्गीत गायक गणेश शर्माकै रहेको छ । कृष्ण श्रेष्ठद्वारा छायाङ्कन गरेको भिडियोलाई अनिल बिस्ट(प्यूठानी)ले सम्पादन गरेका छन् । भिडियोलाई नवीन बिरही श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन् ।

रबिले नेपाली समाजमा घटेका विकृति, भष्टचार, विदेशमा अलपत्र परेकी नेपाली चेली , विदेशमा दुख पाएका नेपालीहरु र अहिले उनैलाई आफै दुख पर्दा उनका शुभचिन्तक गायक गणेश शर्माले गीत ‘अब हामी जुट्ने ‘ मार्फत सन्देश दिएका छन् ।

भिडियो हेर्नको लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस्:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्