Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
९०८,६६०
संक्रमित
२८,०५७,६७७
निको भएका
२०,१२३,४४९
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
४२७
संक्रमित
६५,२७६
निको भएका
४७,२३८

विश्वकप फुटबल छनोटमा नेपालले आज बलियो प्रतिद्वन्द्वी अष्ट्रेलियाको सामना गर्दै२३ असोज, काठमाडौँ । फिफा विश्वकप फुटबल छनोटअन्तर्गत् नेपालले आज आफ्नो तेस्रो खेलमा अष्ट्रेलियासंग प्रतिस्पर्धा गर्दैछ । क्यानबेरामा खेल नेपाली समय अनुसार दिउँसो पौने ३ बाट सुरु हुनेछ ।

विश्वकप छनोट चरणको पहिलो खेलमा कुवेतसँग ७-० अन्तरले पराजित भएको नेपाली टोलीले दोस्रो खेलमा भने पुनरागमन गर्दै चाइनिज ताइपेइलाई २–० ले पराजित गरेको थियो । कठिन टोली अष्ट्रेलियाविरुद्ध उसैको मैदानमा हुने खेल नेपालका लागि निकै चुनौतीपूर्ण रहेको छ ।

खेलअगाडि बुधबार आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा टोली उच्च मनोवलसहित मैदानमा उत्रने नेपाली टिमका कप्तान तथा गोलरक्षक किरण चेमजोङले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्