Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
६८२,९९९
संक्रमित
१७,७५८,८०४
निको भएका
११,१६१,५२०
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
६३
संक्रमित
२१,३९०
निको भएका
१५,१५६

अभिनेता अक्षयसँग ‘मिस वर्ल्ड’ मानुषी बलिउडमा डेब्यू !पछिल्लो समय ‘मिस वर्ल्ड’ बिस्तारै फिल्ममा आउने गरेकी छिन् । ‘मिस वर्ल्ड’ (२०१७) की मानुषी चिल्लर अहिले बलिउड फिल्ममा ‘पृथ्वीराज’ बाट डेब्यू गर्ने पक्का भएकी छिन् ।


अहिले बलिउडमा विभिन्न खालका खबरहरु बाहिरिएका छन् । यस विषयमा फिल्मको बारेमा ‘मिस वर्ल्ड’ चिल्लर र चलचित्रको टिमले केही बताएका छैन । ‘केही समय अगाडिदेखि नै यस चलचित्रको तयारी गरिरहेको ‘मिस वर्ल्ड’ चिल्लर बताएकी छिन् ।

डाक्टर चन्द्रप्रकाश द्धिवेदीले निर्देशन मा बन्न लागेको फिल्म ‘पृथ्वीराज’ मा अभिनेता अक्षय कुमारको साथमा चिल्लरले बलिउडमा डेब्यू गर्ने भएकी छिन् । उक्त चलचित्र आउँदो तिहार २०२० मा रिलिज हुन भएको छ । उक्त फिल्मलाई आदित्य चोपडाले निर्माण गर्न लागेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्