Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३७२,३९५
संक्रमित
६,२२०,९७८
निको भएका
२,७७७,३६६
नेपालमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
संक्रमित
१५७२
निको भएका
२२०

इटालियन सिरी ‘ए’ मा युभेन्टस बराबरीमा रोकियो, इन्टर शीर्षस्थानमा१६ मंसिर, काठमाडौं । इटालियन सिरी ए अन्तर्गत साविक विजेता युभेन्टस घरेलु मैदानमा सासुओलोसँग २–२ गोलको बराबरीमा रोकिएको छ । अर्को खेलमा इन्टरले एसपीएएललाई २-१ ले पराजित गर्दै लिगको शीर्षस्थानमा उक्लियो ।

खेलमा सुरुवाती अग्रता युभेन्ट्सले लिएको थियो । युभेन्ट्सका लागि लियोनार्दो बोनुचीले पहिलो गोल गरे । ससौलोका जेरीमी बोगाले २२औं मिनेटमा गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याएका थिए । ४७ औं मिनेटमा फ्रान्सिस्को कापुटोले गोल गरेपछि ससौलो अगाडी बढ्यो । त्यसपछि ६८औं मिनेटमा । क्रिस्टियानो रोनाल्डोले पेनाल्टीमा गोल गर्दै खेललाई बराबरमिा ल्याएका थिए ।

अर्को खेलमा अर्जेन्टिनी फरवार्ड लौटारो मार्टिनेजले दुई गोल गरेपछि इन्टर मिलान अंक तालिकाको शीर्ष स्थानमा उक्लियो ।

यस नतिजासँगै इन्टर मिलानले १४ खेलमा १२ जित, १ बराबरी र १ हारसहित ३७ अंक जोडेको छ । यता अपराजित युभेन्ट्स भने १४ खेलमा ११ जित र ३ बराबरीसहित ३६ अंक जोड्दै दोस्रो स्थानमा झरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्