Logo

लाइभ अपडेट : कोरोना भाइरस

विश्वमा कोरोना भाइरस
मृत्यु
३९,०४६
संक्रमित
८,०३,५४७
निको भएका
१,७२,४३४
नेपालमा कोरोना भाइरस
संक्रमित
निको भएका

३२ वर्षीय फेलाइनीलाई कोरोना संक्रमणएजेन्सी। मारोउने फेलाइनी कोरोना भाइरसको संक्रमण हुने पहिलो चिनिया सुपर लिग (सिएसएल) खेलाडी बनेका छन् । चिनिया क्लब सानडोङ लुनिङले ३२ वर्षीय फेलाइनीमा कोरोना भाइरसको लक्षण देखिएको पुष्टि गरेको छ । चीनबाटै शुरु भएको कोरोनाको प्रकोप अहिले विश्वभर फैलिरहेपनि चिनिया खेलाडीहरुमा यसको संक्रमण देखिएको थिएन ।

जियान अस्पतालमा फेलाइनीको उपचार भइरहेको छ । कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएपछि फेलाइनीले सामाजिक सन्जाल ट्वीटरमा तस्वीरसहित टिम सहयात्री, समर्थक र मेडिकल स्टाफलाई कोरोनासँग सचेत रहन आग्रह गरेका छन् । ‘

फेलाइनीका पुर्व क्लब म्यानचेस्टर युनाइटेडले शिघ्र स्वाथ्य लाभको कामना गरेको छ । अब उनी १४ दिन क्वारेन्टाइनमा रहनेछ । फेलाइनीले ११ वर्ष इंग्ल्यान्डमा बिताएका थिए । यसक्रममा उनले एभर्टन र म्यानचेस्टर युनाइटेडबाट खेलेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्