Logo

बालबालिकाहरुको बिषयमा निर्माण गरिएको वृत्तचित्रSpread the love

असार, १९
सुन्दर सल्यान न्युज डेस्क
सल्यान जिल्लाbirta chitraको पश्चिमी भेगमा रहेको कालिमाटी काल्चे गाविसका बालबालिकाहरुको अवस्थालाई समेटेर भिडियो वृत्तचित्रको प्रोमो भिडियो र पोस्टर सार्बजानिक गरिएको छ । पत्रकार रेशम डि.सी.ले कालिमाटी काल्चे गाविसमा पर्ने बबइ नदि पार गरेर विद्यालय जान विवश बालबालिकाहरुको अवस्थालाई समेटेर वृतचित्र तयार गरेका हुन । वृत्तचित्रको नाम चिन्नो राखिएको छ । कालिमाटी काल्चे गाविसका बालबालिकाहरुले चिन्नोको सहारामा बबइ नदि पार गर्नुपर्ने अवस्थालाई झलाउन वृत्तचित्रको नाम चिन्नो राखिएको डिसीले बताए ।
कालिमाटी काल्चे गाविस वडा नं. १ हात्तीदमारका बालबालिकाहरु प्राथमिक विद्यालय उतिर्ण गरेपछि पढाइका लागि वडा नं. २ दमदुवाली मा रहेको जनता माध्यमिक विद्यालयमा अध्ययन गर्न आउने गर्दछन । जसका लागि उनिहरुले दिनहु जोखिमपुर्ण ढंगले बबइ नदि पार गर्नुपर्ने हुन्छ । पत्रकार रेशम डि.सी. सुन्दर सल्यानका सल्लाहकार सम्पादक हुनुहुन्छ।
वृत्तचित्रको पोस्टर यस्तो रहने छ।

 

 

 

 

 

 

 

 

वृत्तचित्रको प्रोमो भिडियो एस्तो रहेको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्